Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wysyłka i zwroty

Dostawa towaru

Zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-8 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia lub wybrania przez Klienta przesyłki za pobraniem (zamówienie opłacane przy dostawie).
Do każdego zamówienia podajemy nr przesyłki dzięki któremu Klient może śledzić drogę swojej paczki i określić przewidywany termin dostawy.

Każda przesyłka jest dobrze zabezpieczona na czas transportu do Klienta. W przypadku kiedy paczka przy dostawie jest uszkodzona lub są widoczne ślady otwierania przez osoby trzecie, zalecamy aby sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. W przypadku kiedy zawartość jest niepełna bądź uszkodzona należy spisać protokół szkody wraz kurierem a następnie skontaktować się z nami telefonicznie lub przez e-mail.

Zwrot towaru

Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
Towar należy odesłać wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na odległość (wzór poniżej), na adres:

GP CONCEPT
Tarnogórska 32
42-677 Szałsza

Konsument pokrywa koszty bezpośrednio związane ze zwrotem Produktu, czyli odesłaniem Produktu do Sprzedawcy.
Produkt należy odesłać w opakowaniu które uniemożliwi jego uszkodzenie podczas transportu.
Dodatkowe informacje dotyczące zwrotu towaru dostępne są w regulaminie sklepu.

Formularz odstąpienia od umowy

Regulamin sklepu