Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). zamknij

Wysyłka i zwroty

Dostawa towaru

Zamówienia są wysyłane w przeciągu 1-5 dni od momentu opłacenia zamówienia lub wybrania przez Klienta przesyłki za pobraniem (zamówienie opłacane przy dostawie).
Do każdego zamówienia podajemy nr przesyłki dzięki któremu Klient może śledzić drogę swojej paczki i określić przewidywany termin dostawy.

Każda przesyłka jest dobrze zabezpieczona na czas transportu do Klienta. W przypadku kiedy paczka przy dostawie jest uszkodzona lub są widoczne ślady otwierania przez osoby trzecie, zalecamy aby sprawdzić zawartość paczki przy kurierze. W przypadku kiedy zawartość jest niepełna bądź uszkodzona należy spisać protokół szkody wraz kurierem a następnie skontaktować się z nami telefonicznie lub przez e-mail.

Zwrot towaru

Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.
Towar należy odesłać wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na odległość (wzór poniżej), na adres:

GP CONCEPT
Tarnogórska 32
42-677 Szałsza

Konsument pokrywa koszty bezpośrednio związane ze zwrotem Produktu, czyli odesłaniem Produktu do Sprzedawcy.
Produkt należy odesłać w opakowaniu które uniemożliwi jego uszkodzenie podczas transportu.
Dodatkowe informacje dotyczące zwrotu towaru dostępne są w regulaminie sklepu.

Formularz odstąpienia od umowy

Regulamin sklepu